آخرین اخبار
کد مطلب: 231131
برچسب جديد روي ستاره ايراني؛
شانس قدوس براي شکستن رکورد زلاتان
تاریخ انتشار : 1396/12/05 00:45:34
نمایش : 390
درخشش سامان قدوس در ليگ سوئد و ليگ اروپاي اين فصل، او را مي‌تواند به گرانقيمت‌ترين محصول ليگ اين کشور تبديل کند.
به گزارش کوهرنگ خبر، عملکرد در موفق قدوس در سال ۲۰۱۷، قيمت او را چند برابر کرد و حالا، شايد او بتواند به عنوان گران‌ترين بازيکن تاريخ ليگ سوئد اين کشور را به مقصد جديدي ترک کند. اوسترشوند ابتداي اين فصل، روي قدوس برچسب ۵ ميليون يورويي گذاشت که هيچکدام از تيم‌هاي خواهان قدوس مثل سلتيک در آن زمان، توان پرداختش را نداشتند.

درخشش قدوس در بازي‌هاي اين هفته ليگ اروپا مقابل آرسنال، تمجيد آرسن ونگر از او پس از بازي رفت و پايه گذاري دو گل در بازي برگشت، مي‌تواند قيمت او را بالاتر هم ببرد. ونگر پس از بازي رفت، صحبت درباره خريد قدوس را به پس از پايان فصل موکول کرد اما حالا، تيم‌هايي قدوس را زير نظر گرفته‌اند که توان پرداخت مبلغ مورد نظر اوسترشوند براي فروش قدوس را دارند. رقمي که احتمالا پس از اين فصل و جام جهاني روسيه، افزايش خواهد يافت.

زلاتان ابراهيموويچ که سال ۲۰۰۱ با رقمي معادل ۷،۸۰ ميليون يورو از مالمو به آژاکس پيوست، سال‌ها گرانترين فروش ليگ سوئد بود. يک سال قبل و ژانويه ۲۰۱۷، الکساندر ايساک با انتقال ۸،۶۰ ميليون يورويي به دورتموند رکورد او را شکست. حالا در صورتي که قدوس با درخشش در ادامه فصل بتواند باشگاه‌هاي خريدارش را راضي به پرداخت ۹ ميليون يورو بکند، بالاتر از زلاتان و ايساک تبديل به گرانترين فروش ليگ سوئد خواهد شد.

 
انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت ها
شهدای کوهرنگ
اخبار سیاسی
سایتهای مرتبط
رهبري

يايگاه اطلاع رساني رئيس جمهوري

فرمانداري کوهرنگ

اوقات شرعی