آخرین اخبار
کد مطلب: 231121
تغيير احتمالي معادلات در دپارتمان داوري؛
رئيس فيفا فغاني را داور دربي مي کند؟
تاریخ انتشار : 1396/12/03 17:04:16
نمایش : 267
حضور جاني اينفانتينو، رئيس فيفا در ايران ممکن است باعث تغيير تيم داوري دربي شود.
به گزارش کوهرنگ خبر، در شرايطي که موعود بنيادي فر داور جوان فوتبال ايران به عنوان گزينه اصلي دربي 86 شناخته مي شود؛ اما بحث هاي جدي دپارتمان داوري در جريان است و احتمال دارد گزينه جديدي مطرح شود.

 

بنابر آنچه که ورزش سه کسب خبر کرده است، باتوجه به حضور رئيس فيفا در ورزشگاه آزادي و تماشاي دربي، اين احتمال وجود دارد که دپارتمان داوري عليرضا فغاني و کمک هايش که قرار است در جام جهاني حضور داشته باشند را براي قضاوت در اين دربي، به خط کند.

 

استدلال دپارتمان داوري اين است که حضور فغاني در دربي و قضاوت در اين بازي بزرگ مي تواند شانس و نمره فغاني را براي حضور در بازي هاي مهم جام جهاني روسيه افزايش بدهد. اگرچه اين استدلال مخالفاني نيز در دپارتمان داوري دارد اما ممکن است به همين دليل، نام فغاني را به عنوان قاضي دربي پيش رو جلوتر از بازيکنان و کادرفني ببينيم.

 

عليرضا فغاني 39 ساله، سابقه داوري در جام جهاني 2014 را دارد و در روسيه، دومين حضورش در جام هاي جهاني را تجربه خواهد کرد. البته اين داور بين المللي فوتبال کشورمان، در مسابقات و رويدادهاي بزرگ ديگري از جمله جام باشگاه هاي جهان، جام ملت هاي آسيا، جام کنفدراسيون ها و... نيز قضاوت داشته است.

 

موعود بنيادي فر هم داور 32 ساله فوتبال ايران است که از سال 90 در ليگ برتر قضاوت مي کند و اين فصل نيز در مسابقات زير 16 سال آسيا حضور داشت و مسابقات مهم ليگ برتر از جمله پرسپوليس - گسترش را هم داوري کرده است.

انتهاي پيام/610ک
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت ها
شهدای کوهرنگ
اخبار سیاسی
سایتهای مرتبط
رهبري

يايگاه اطلاع رساني رئيس جمهوري

فرمانداري کوهرنگ

اوقات شرعی