آخرین اخبار
کد مطلب: 231118
هفته دوم ليگ قهرمانان آسيا/
شکست سنگين پرسپوليس برابر السد/شب خوب استقلال با پيروزي بر الهلال
تاریخ انتشار : 1396/12/02 07:26:17
نمایش : 216
تيم فوتبال پرسپوليس که ديدار اول خود در فصل جديد ليگ قهرمانان آسيا را با يک برد شيريني پشت سرگذاشته بودند در دومين ديدار برابر ياران «ژاوي» تن به شکست سنگيني دادند.
به گزارش کوهرنگ خبر؛ هفته دوم رقابت هاي ليگ قهرمانان آسيا در گروه سوم از ساعت ۱۹ ديروز سه شنبه با ديدار تيم هاي فوتبال السد قطر و پرسپوليس ايران در ورزشگاه جاسم بن حمد شهر دوحه آغاز شد که اين ديدار با نتيجه ۳ بر يک به سود السد به پايان رسيد. بغداد بونجاح(۳۶ و ۵۱) و خوخي(۶۶) براي ميزبان و سيامک نعمتي(۹۴) براي پرسپوليس گل زدند.

پرسپوليس در اين ديدار با ترکيب عليرضا بيرانوند، سيدجلال حسيني (کاپيتان)، شجاع خليل‌زاده، محمد انصاري، حسين ماهيني، کمال کاميابي‌نيا، محسن ربيع‌خواه، فرشاد احمدزاده (۸۹ سيامک نعمتي)، وحيد اميري(۷۰ احمد نورالهي)، گادوين منشا(بشار رسن) و علي عليپور به ميدان رفت.

دو تيم بازي را پاياپاي شروع کردند و موقعيت هايي که خيلي خطرناک هم نبودند را روي دروازه يکديگر ايجاد کردند اما در دقيقه ۳۶ اين ديدار شجاع خليل زاده پشت محوطه جريمه مرتکب خطا شد که اين ضربه ايستگاهي در نهايت با ضربه سر بغداد بونجاح به گل برتري السد تبديل شد.

در نيمه دوم هم پرسپوليس شادابي و طراوت فني هميشگي را نداشت و شاگردان برانکو در همه پست ها خصوصا در خط دفاعي با اشتباه پرتعدادي کار را دنبال کردند که ثمره اش دريافت دو گل ديگر بود.

در دقيقه ۵۱ اين ديدار بغداد بونجاح که نيمه اول هم دروازه پرسپوليس را باز کرده بود، درون محوطه جريمه توپ را مهار کرد و به راحتي سيدجلال حسيني را فريب داد و با يک ضربه فني زيبا دومين گل را به ثمر رساند.

چند دقيقه بعد خط دفاع آشفته و پراشتباه پرسپوليس مجددا اسير هوشيار خط حمله السد شد و درحالي که به راحتي مي توانستند توپ را دفع کنند فرصت را به بازيکنان السد دادند تا با ارسال رو به بيرون موقعيت را براي خوخي فراهم کنند و او هم با ضربه اي دقيق و محکم سومين گل را به ثمر برساند.

در دقايق پاياني که پرسپوليس با سه تعويض شرايط بهتري پيدا کرده بود تلاش ها ثمري نداشت تا اينکه در آخرين دقيقه وقت هاي اضافه سيامک نعمتي به عنوان يکي از بازيکنان تعويضي تنها گل سرخپوشان را وارد دروازه السد کرد تا اين ديدار در نهايت با برتري ۳ بر يک ميزبان قطري به پايان برسد.
شب خوب استقلال با پيروزي بر الهلال/ دو بازي به کام شاگردان شفر

هفته دوم رقابت هاي فوتبال ليگ قهرمانان آسيا در گروه چهارم از ساعت ۱۹ امروز سه شنبه با ديدار تيم هاي استقلال ايران و الهلال عربستان به ميزباني عمان پيگيري شد که اين بازي با برتري يک بر صفر استقلال به پايان رسيد.

استقلال در اين ديدار با ترکيب مهدي رحمتي، وريا غفوري، مجيد حسيني، روزبه چشمي، خسرو حيدري، فرشيد باقري، اميد ابراهيمي، داريوش شجاعيان(۹۲ بهنام برزاي)، فرشيد اسماعيلي(۸۹ محسن کريمي)، سرور جپاروف و تيام(۷۷ علي قرباني) به ميدان رفت.

دو تيم در نيمه اول نمايش نزديکي داشتند و موقعيت هايي را هم روي دروازه يکديگر خلق کردند اما نتوانستند گلي را به ثمر برسانند. استقلال در دقايق پاياني نيمه اول توسط تيام مي توانست به گل برسد که ضربه اين بازيکن را دروازه بان الهلال مهار کرد.

به گزارش مهر، نيمه دوم براي استقلال رويايي شروع شد و هنوز بازي شکل جدي به خود نگرفته بود که تيام درون محوطه جريمه الهلال صاحب موقعيت شد و در حالي که قصد داشت با ضربه اي فني دروازه حريف را باز کند توپ به حفيظ مدافع الهلال خورد و راحت تر از قبل وارد دروازه شد تا شاگردان شفر با يک گل پيش بيفتند.

در ادامه تيم الهلال تلاش زيادي کرد تا بتواند اين گل را جبران کند اما در دقيقه ۶۸ حبسي دروازه بان اين تيم به خاطر مهار توپ با دست بيرون از محوطه جريمه با کارت قرمز مستقيم از بازي اخراج شد تا کار استقلال براي رسيدن به پيروزي آسانتر شود.

در ديگر ديدار اين گروه تيم هاي العين امارات و الريان قطر هم با تساوي يک به يک به پايان رسيد تا استقلال شب خوبي را سپري کند و صدرنشين گروه شود.
 
 

انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت ها
شهدای کوهرنگ
اخبار سیاسی
سایتهای مرتبط
رهبري

يايگاه اطلاع رساني رئيس جمهوري

فرمانداري کوهرنگ

اوقات شرعی