آخرین اخبار
کد مطلب: 229943
رئيس سازمان مديريت چهارمحال و بختياري:
۳۱۳ ميليارد تومان تسهيلات به واحدهاي توليدي چهارمحال و بختياري پرداخت شد
تاریخ انتشار : 1395/10/23 10:33:31
نمایش : 453
رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي چهارمحال و بختياري گفت: از ابتداي سال تاکنون ۳۱۳ ميليارد تومان تسهيلات در قالب اقتصاد مقاومتي و مستقيم به طرح‌ها و واحدهاي توليدي استان پرداخت شده است.
به گزارش کوهرنگ خبر به نقل از خبرگزاري تسينم، حبيب‌الله وفايي امشب در ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان اظهار داشت: از ابتداي سال تاکنون 313 ميليارد تومان تسهيلات توسط بانک‌هاي عامل به واحدهاي توليدي استان پرداخت شده که از اين مقدار 181 ميليارد و 500 ميليون تومان در قالب مصوبات اقتصاد مقاومتي و 131 ميليارد و 500 ميليون تومان پرداخت مستقيم بوده است.

وي با اشاره به  سهم 360 ميليارد توماني استان از تسهيلات اقتصاد مقاومتي کشور، افزود: رقم 313 ميليارد تومان کنوني نشان‌دهنده تحقق 87 درصدي سهم استان از اين ميزان تسهيلات است.

رئيس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي چهارمحال و بختياري با بيان اينکه از تاريخ 7 دي ماه تا امروز 46 ميليارد و 900 ميليون تومان تسهيلات توسط سيستم بانکي به واحدهاي توليدي و کشاورزي استان پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: از اين مقدار 19 ميليارد و 420 ميليون تومان پرداخت اقتصاد مقاومتي و 27 ميليارد و 400 ميليون تومان پرداخت مستقيم بوده است.

وفايي خواستار پايبندي بانک‌هاي عامل به تعهدات خود در راستاي پرداخت تسهيلات به واحدهاي توليدي شد و بيان کرد: کميته نظارت در استان فعال است و به صورت هفتگي از واحدهاي توليدي که تسهيلات دريافت نموده‌اند بازديد به عمل مي‌آورد.

وي تاکيد کرد: هدف از انجام اين امور تحقق رشد و توليد پايدار و توسعه استان است.

انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت ها
شهدای کوهرنگ
اخبار سیاسی
سایتهای مرتبط
رهبري

يايگاه اطلاع رساني رئيس جمهوري

فرمانداري کوهرنگ

اوقات شرعی