آخرین اخبار
کد مطلب: 229941
حمله دوباره دايي به کميته انضباطي:
فقط مي‌خواستند جلوي استقلال محرومم کنند؛ براي تاج متاسفم
تاریخ انتشار : 1395/10/23 10:20:41
نمایش : 489
سرمربي نفت تهران گفت: دست و بالمان مقابل استقلال بسته است و ما براي پيروزي به ميدان مي‌رويم.
علي دايي در نشست خبري پيش از ديدار تيمش برابر استقلال گفت: فردا اولين بازي نيم فصل دوم خود را برگزار مي کنيم. متاسفانه تعدادي مصدوم داريم. از طرفي کميته انضباطي هم دانشگر را محروم کرده است و دست و بالمان کمي بسته است.

او افزود: ما در بازي برابر سپاهان نشان داديم که مي توانيم ببريم. در اين مدت همه چيز عليه ما بود ولي ما آماده‌ايم سه امتياز را بدست آوريم.

سرمربي نفت درباره نقل و انتقالات تيمش گفت: به دنبال چند بازيکن هستيم ولي ليست خروجي نداريم. متاسفانه برخي از بازيکنان مورد نظرمان به تيم هاي ديگر رفتند. ما بي سر و صدا به دنبال انجام کارها هستيم.

او درباره تمرين استقلالي ها در تختي گفت: همانطور که گفتم همه اتفاقات اخيرعليه ما بوده است. شما قرارداد نفت و با تختي را ببينيد. آنجا نوشته که زمين تختي براي بازي هاي ليگ، حذفي و آسيايي نفت تهران آماده کنند. اگر هم زمين تمرين بخواهيم، زمين شماره ۳ و ۴ را به ما مي دهند. نمي دانم چه جوري زمين اختصاصي ما را به حريفمان مي دهند. شما اصلا چنين چيزي را در دنيا ديده ايد؟ در ليگ اروپا يک جلسه حق تمرين براي حريف هست ولي در ليگ ها اين اتفاق رخ نمي دهد. من براي مسئولان تختي متاسفام که با اين کارشان، ميزباني ما را زير سوال بردند. از بازي با ساتقلال تا الان همه چيز عليه ما بوده است.

دايي درباره غيبتش در بازي فردا، عنوان کرد: خيلي حرف‌ها بايد گفته شود. آقايان اين راي را سيزدهم داده‌اند ولي آن را به باشگاه ما ابلاغ نکردند. نوزدهم کارمند باشگاه مي‌آيد و حکم را مي‌گيرد. يکي از اين آقايان از بيستم در سرکارشان نيستند بعد خودشان را با فيفا مقايسه مي‌کنند. هنوز جايگزيني پيدا نشده است. امروز وکيل من آمده و طبقات فدراسيون را گشته و آخرش در آنجا به او گفته‌اند بايد ۲۰۰ هزار تومان پول بدهيم. فدراسيون بدون اين ۲۰۰ تومان‌ها نمي‌تواند به بقايش ادامه دهد و اين در حالي است که شکايت ما مالي نبود.

سرمربي نفت تهران تاکيد کرد: اگر شما افراد کميته انضباطي را ديديد، به من خبر دهيد خودم را برسانم. در اين حکم خيلي چيزهاي عجيب هست. در راي گفته‌اند من به بخش محروميت نمي‌توانم اعتراض کنم ولي به بخش مالي آن مي‌توانم اعتراض کنم. نمي‌شود که، راي يا قابل اعتراض است يا نيست. آقايان قوانين مملکت را زير سوال برده‌اند. به دنبال محروم کردن علي دايي بودند. چرا به باشگاه نامه رسمي بعد از محروميت من نداديد؟ من براي تاج متاسفم. رياست فقط پشت ميز نشستن نيست. شما بايد کار بقيه را زير نظر بگيريد. مگر مي‌شود ما افراد کميته انضباطي را ما پيدا نکنيم؟ بدون حضور من راي هم صادر مي‌شود. نمي‌دانم، شايد آگهي در روزنامه داده اند تا مرا پيدا کنند.

او ادامه داد: فقط دنبال اين بودند مرا محروم کنند، چرا؟ چون از حق دفاع کردم. ۱۰۰۰ سال ديگر هم نمي‌توانيد مرا خاموش کنيد. تا آخر عمرم ايستاده‌ام. چگونه مي‌شود که بنيادي‌فر به آن راحتي بازيکن مرا اخراج مي‌کند؟ خدا را شکر مي‌کنم که داوران همگي گفتند اخراج بازيکن من اشتباه بوده است. کميته داوران يک سمت قضيه را مي‌بيند. برويد از کساني که داوري را بلد هستند بپرسيد که گلر حريف به خاطر شدت ضربه‌اش بايد اخراج مي‌شده است. بازيکن من تا ديروز فيزيوتراپي مي‌کرده است. خنده‌دار است که کامراني‌فر پيام تبريک مي‌فرستد. آقاي کامراني‌فر هنوز عيد نشده که تبريک مي‌گوييد. او به من زنگ زده بود و از من تشکر کرد که چقدر سکوت کرده‌ام ولي الان اينگونه نيست. شما راي را ببينيد. شايد برخي‌ها بازي ديگري را نگاه کرده‌اند و گزارش کس ديگري را ديده‌اند. محمدي کيست که بر اساس گزارشي مربوط به آن، مرا محروم کرده‌اند؟

علي دايي در ادامه گفت: آقاي سخندان حي و حاضر است. از او بپرسيد. او به من گفت، آيا مي‌خواهي تيم را بکشيد بيرون؟ به او گفتم به هيچ عنوان. چون من تيمم برنده بازي است. من به کمک داور بازي گفتم که تيمم بازي را ادامه مي‌دهد. چرا گزارش را نمي‌دهيد؟ اين نشان مي‌دهد که دوست داشتند مرا محروم کنند و بعد هم پيدايشان نمي‌شود. آقاي کامراني‌فر چرا دليل تبريکت را نميگويي؟ دفاع از اشتباه، خودش اشتباه است. همين مي‌شود که بغير از چند نفر همگي اشتباه مي‌کنيم و الکي دفاع مي‌کنيم. اگر پنالتي بود، من فوتبال را کنار مي‌گذارم. کارشناس داوري مي‌گويد به نظرم پنالتي بود. کدام نظر؟ يا بود يا نبود. نظر يعني چه؟ مگر قاعده وجود ندارد؟

او ادامه داد: کجاي تيم من محمدي وجود دارد؟ جاي بوعذار نوشته‌اند محمدي. کجاي اسم اين دو شبيه هم هستند؟ اصلا تيم من محمد ندارد. بوعذار و محمدي حتي يک حرف شبيه هم ندارند. من به اين چيزا اعتراض دارم. شما جاي من بوديد چه مي‌کرديد وقتي سر تيمتان را مي‌برند؟ همين کار را مي‌خواستند بکنند. سخندان از من پرسيد، به او گفتم که تيم را بيرون نمي‌کشم. مي‌خواستند مرا محروم کنند و برايش يک سوال هم طرح کرده‌اند. تاج بايد به کميته‌ها نگاه کند. ببينيد کميته انضباطي چقدر وقت مي‌گذارد؟ ما از بيستم پيگير هستيم. کسي را پيدا نکرديم. من دوشنبه ساعت ۱۶ فدراسيون بودم. حالا اينکه شما مي‌گوييد اينها ۱۵ مي‌آيند و ۱۶ مي‌روند را نمي‌دانم. ضمن اينکه من در جام حذفي محروم شده‌ام چرا در ليگ اعمال مي‌شود؟ چرا؟ چون با استقلال بازي داريم؟ حالا اينکه از سخندان چيزي نپرسيده‌اند را نمي‌دانم ولي مي‌گويم که مي‌خواستند دايي را محروم کنند. مگر کم حق را ناحق کرده‌اند؟ بنيادي‌فر کار خودش را کرد و داور به ما رحم کرد که پنالتي بيرون رفت. اگر اين کار صورت نمي گرفت، سپاهان و تراکتور فيناليست شده بودند. اين بازي و بازي با استقلال خدا به ما رحم کرد. استغفرالله خدا يک وقت حوصلش سر مي‌رود و مي‌گويد اينقدر دنبال کار تو بودم.

دايي در پايان و در پاسخ به سوالي درباره عملکرد مربي استقلال در بازي استقلال و نفت گفت: مثل اينکه ما هم بايد دزدکي کار کنيم و از حقمان دفاع نکنيم.

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت ها
شهدای کوهرنگ
اخبار سیاسی
سایتهای مرتبط
رهبري

يايگاه اطلاع رساني رئيس جمهوري

فرمانداري کوهرنگ

اوقات شرعی