آخرین اخبار
کد مطلب: 229939
حاج محمدي، مجيدي و شايد بختيار رحماني
ليست خروج استقلال اعلام شد
تاریخ انتشار : 1395/10/23 10:07:01
نمایش : 735
عليرضا منصوريان با اعلام فهرست خروجي استقلال حاشيه هاي بي شمار اطراف اين موضوع را به اتمام رساند.
بنابر آنچه که امروز عليرضا منصوريان اعلام کرده، آبي ها فقط به سه بازيکن خود در نيم فصل برگه جدايي مي دهند که اين 3 نفر ميثم مجيدي، امين حاج محمدي و البته آرش افشين هستند که تيم آينده خود را نيز انتخاب کرده و فردا براي استقلال خوزستان به ميدان خواهند رفت.

 

ميثم مجيدي، مدافع چپي است که سال گذشته از استقلال خوزستان به تهران آمد و در اغلب مسابقات بازيکن ثابت مظلومي بود، امين حاج محمدي که فصل پيش به استقلال پيوست با اميد فراوان و براي درخشش به اين باشگاه آمد که اين اتفاق براي وي رخ نداد و بعد از يک و نيم فصل او در حالي که منتظر اعلام اين خبر بود، رسما از جمع آبي ها جدا خواهد شد.

 

خبري از مقصد اين دو بازيکن هنوز مشخص نيست اما ظاهرا هر دو در تيم هاي تهراني به کار خود ادامه خواهند داد. البته با توجه به ادامه فصل نقل و انتقالات اين دو هنوز براي انتخاب تيم فرصت دارند.


همچنين بختيار رحماني ديگر بازيکني است که بعد از کش و قوس هاي فراوان ترجيح داد شخصا براي جدايي از جمع آبي پوشان درخواست رضايت نامه دهد تا خريد گران استقلال در ابتداي فصل خيلي زود از جمع شاگردان منصوريان جدا شود. عليرضا منصوريان هنوز درباره اين بازيکن تصميم نگرفته اما اتفاقاتي که در روزهاي افتاده نشان مي دهد که احتمالا اين بازيکن نيز از جمع آبي ها خارج خواهد شد.


با اعلام اين خبر فرشيد باقري و مهدي رحمتي در جمع استقلالي ها باقي خواهند ماند. اگرچه باقري باتوجه به حضور احتمالي آندرانيک تيموريان مصر به جدايي است. با جدايي اين چهار بازيکن فهرست 18 نفره بزرگسال استقلال 4 جاي جديد دارد که يکي از آنها با روزبه چشمي و دو جاي ديگر احتمالا با تيموريان و جباروف پر خواهد شد تا آبي ها با يک جاي خالي و تيمي باتجربه تر  روانه نيم فصل دوم مسابقات شوند.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت ها
شهدای کوهرنگ
اخبار سیاسی
سایتهای مرتبط
رهبري

يايگاه اطلاع رساني رئيس جمهوري

فرمانداري کوهرنگ

اوقات شرعی