آخرین اخبار
کد مطلب: 229938
سريال تکرار يک اقدام مجرمانه از سوي برخي فعالين سياسي+مصوبه شوراي عالي امنيت ملي
تاریخ انتشار : 1395/10/23 09:55:18
نمایش : 510
پيدا کردن مصاحبه شونده، از داخل ايران براي سوژه هايي که اهداف ملکه انگليس را براورده کند کار سختي است و معمولا شبکه دولتي انگليس در اين امور کار آساني ندارد اما طي ماههاي اخير ديده شده که ظاهرا همکاري با بي بي سي از طريق مصاحبه و گرم کرن تنور سرد برنامه هاي ملکه انگليس گويا آسانتر شده است.
به گزارش کوهرنگ خبر به نقل از شبکه اطلاع رساني راه دانا؛  غلامحسين کرباسچي شب گذشته در بخش خبري ساعت ۲۲ تلويزيون بي بي  سي فارسي، به صورت تلفني به گفتگو با اين  شبکه پرداخت.

غلامحسين کرباسچي سخنانش را با انتقاد پررنگي به بي بي سي آغاز و اعلام کرد که در سه شب گذشته، اين رسانه انگليسي به آيت‌الله هاشمي رفسنجاني توهين کرده و در حق اين شخصيت ظلم کرده است.


اما موضوع مورد بحث اين گزارش، انتقادات عضو کارگزاران از عملکرد بي بي سي نيست، بلکه اصل مصاحبه با رسانه معاند است که بارها مسئولين ذيربط بر مجرمانه و غير قانوني بودن تاکيد کرده اند.

پيدا کردن مصاحبه شونده، از داخل ايران براي سوژه هايي که اهداف ملکه انگليس را براورده کند کار سختي است و معمولا شبکه دولتي انگليس در اين امور کار آساني ندارد اما طي ماههاي اخير ديده شده که ظاهرا همکاري با بي بي سي از طريق مصاحبه و گرم کرن تنور سرد برنامه هاي ملکه انگليس گويا آسانتر شده است.

 

با توجه به خباثتها و سياه نمايي هايي که بي بي سي فارسي در طول سالهاي گذشته نسبت به ملت ايران و مسئولين کشورمان داشته، هر کسي که وفادار به انقلاب و ولايت فقيه باشد، حاضر به مصاحبه با آنها نيست، مگر اينکه يا از خيانتهاي اين بنگاه دروغ پراکني ملکه انگليس بي خبر باشد، و يا اينکه مقاصد خاصي را  بدنبال داشته باشد.

گفتني است بر اساس قوانين کشورمان، مصاحبه مسئولين کشور با اين شبکه معاند، که همواره در راستاي دستکاري و به خطا انداختن افکار عمومي قدم بر مي دارد، ممنوع است، و مسئولين بايد از در اختيار قرار دادن اخباز و اطلاعات مربوط به کشور در اختيار رسانه هاي سياه نما، به ويژه رسانه سلطنتي انگليس خودداري کنند.

 
همچنين، حجت الاسلام و المسلمين محسني اژه‌اي، معاون اول قوه قضائيه در مراسم تحليف کارآموزان قضائيکه آذر ماه امسال برگزار شد در جمع خبرنگاران در خصوص مصاحبه با شبکه هاي ماهواره اي و منتسب به ضد انقلاب گفت: در سال هاي گذشته شوراي عالي امنيت ملي مصوبه اي را داشته و قبلا هم اعلام شده و هرکسي که خلاف مصوبه عمل کند، تحت تعقيب قرارمي گيرد.

 

برهمين اساس، جدا از صحبت هاي شهردار سابق تهران و انتقادهايي که به برنامه بي بي سي مطرح کرد، اقدام اخير افرادي که با بي بي سي مصاحبه مي کنند نه تنها از حيث انجام عملي خلاف قانون مذموم است، بلکه از حيث تامين خوراک خبري و کمک به تامين برنامه هاي شبکه بي بي سي که همواره در جهت فريب ملت ايران قدم برداشته، اقدامي غير اخلاقي تلقي مي شود.

در همين ماجرا که بي بي سي فارسي به منظور تخريب شخصيت انقلابي آيت الله هاشمي در سالهاي ابتدايي انقلاب اسلامي تدارک ديده بود، اقدام سوال برانگيز براي گفتگو با  اين شبکه باعث مي شود، نه تنها کمکي جهت حفظ جايگاه انقلابي هاشمي رفسنجاني نشود، بلکه سبب مي  شود، تنور سرد اين برنامه براي تخريب شخصيت هاي نظام داغ شود همانطور که در همين برنامه نيز بلافاصله پس از مصاحبه با کرباسچي سعي شد در مصاحبه هايي فورا رويه قبلي که زير سوال بردن شخصيت هاي انقلاب اسلامي است بسيار پررنگتر دنبال شود.

به گزارش ميزان، اگرچه تخريب چهره انقلاب اسلامي و ايران براي مردم کشورمان آزار دهنده است، اما اميد است، برخي مسئولين و فعالين سياسي بدانند، بي بي سي همچون باتلاقي است، که نه تنها آبي از آن برايشان گرم نخواهد شد، بلکه با پيش روي در آن هم منافع ملت را به مورد تحقير قرار ميدهند، و هم خودشان را گرفتار مي کنند.

 

انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت ها
شهدای کوهرنگ
اخبار سیاسی
سایتهای مرتبط
رهبري

يايگاه اطلاع رساني رئيس جمهوري

فرمانداري کوهرنگ

اوقات شرعی