آخرین اخبار
کد مطلب: 229930
فرمانده انتظامي چهارمحال و بختياري عنوان کرد
تأمين امنيت مردم در اولويت وظايف نيروي انتظامي
تاریخ انتشار : 1395/10/22 07:34:48
نمایش : 542
فرمانده نيروي انتظامي چهارمحال و بختياري گفت: تأمين امنيت مردم در اولويت وظايف نيروي انتظامي است.
به گزارش کوهرنگ خبر، غلامعباس غلامزاده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، اظهار کرد: شامگاه روز گذشته بازديدي از فرماندهي انتظامي شهرستان کوهرنگ انجام شد.

فرمانده نيروي انتظامي چهارمحال و بختياري با تاکيد بر ضرورت ارائه بهترين خدمت در همه واحد‌هاي انتظامي به مردم عنوان کرد: همکاري و تعامل موثر شهروندان مهم‌ترين عامل و بسترساز توفيقات پليس در اين استان است.

غلامزاده، عمل به قانون، تکريم ارباب رجوع و خدمت بي‌‌منت به مردم را مهم‌ترين راهبرد فرماندهي انتظامي چهارمحال و بختياري دانست و گفت: پليس بايد به عنوان سازمان قانون‌مند با تمام ظرفيت در خدمت مردم باشد و يک خدمتگزار بايد به دست آوردن رضايت مردم را در کسب رضايت الهي بداند.

وي افزود: تأمين امنيت مردم در اولويت وظايف نيروي انتظامي قرار دارد که بازخورد آن همکاري و مشارکت روزافزون مردم در تثبيت و تضمين هرچه بيشتر امنيت جامعه است.

غلامزاده ادامه داد: يکي از شاخصه‌هاي مهم در اين زمينه پاسخگويي به مطالبات مردم در حوزه فوريت‌هاي پليسي 110 است که حضور به موقع پليس در مواقع مختلف همراه با آمادگي کامل براي برخورد با عوامل ايجاد ناامني و مجرمان، ايجاد امنيت رواني و افزايش رضايت‌مندي مردم را به همراه دارد.

وي با تأکيد بر نظارت و حسن انجام کار نيروي انتظامي و پاسخگو بودن در مقابل مردم، خاطرنشان کرد: ايجاد محيطي مناسب و در شأن مردم شهيدپرور چهارمحال و بختياري در کلانتري و پاسگاه‌‌ها و همچنين برخورد شايسته با شهروندان از مهم‌ترين اولويت‌هاي کاري نيروي انتظامي است.

فرمانده نيروي انتظامي چهارمحال و بختياري، پايبندي به ارزش‌هاي اسلامي، باور‌هاي ديني و قانونمندي را اصلي محوري، فراگير و اساس کار در نيروي انتظامي عنوان و بيان کرد: آنچه ما را در تحقق عدالت اجتماعي و اجراي صحيح قانون ثابت‌قدم و استوار نگه‌مي‌دارد، حمايت‌ها و همراهي بي‌دريغ مردم  است.

وي با بيان اين که نيروي انتظامي به عنوان نهاد حافظ امنيت و قانون، مهم‌ترين وظيفه‌اش قانونمند بودن است، تأکيد کرد: رعايت حقوق شهروندي از ديگر مؤلفه‌هاي مهم وظايف اين دستگاه اجرايي است.

غلامزاده، شاخص‌هاي امنيت در شهرستان کوهرنگ را بسيار خوب توصيف کرد و از زحمات شبانه‌روزي کارکنان فرماندهي انتظامي کوهرنگ به ويژه در بحث تأمين امنيت گردشگران قدرداني کرد.

انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت ها
شهدای کوهرنگ
اخبار سیاسی
سایتهای مرتبط
رهبري

يايگاه اطلاع رساني رئيس جمهوري

فرمانداري کوهرنگ

اوقات شرعی