آخرین اخبار
کد مطلب: 229929
مديرکل راه و شهرسازي چهارمحال و بختياري:
۳۵ ميليارد تومان در طرح‌هاي راهسازي چهارمحال و بختياري هزينه شد
تاریخ انتشار : 1395/10/22 07:32:47
نمایش : 480
مديرکل راه و شهرسازي چهارمحال و بختياري گفت: ۳۵ ميليارد تومان اسناد خزانه براي اجراي طرح‌هاي راهسازي استان پرداخت شده است.
به گزارش کوهرنگ خبر، قاسم قاسمي ظهر امروز در کارگروه حمل و نقل و ايمني سفر استان اظهار داشت: در سفر معاون وزير راه و شهرسازي به استان براي طرح‌هاي راهسازي 65 ميليارد تومان از اسناد خزانه در نظر گرفته شد که تاکنون 35 ميليارد تومان آن محقق شده است و بقيه آن نيز تا آخر سال پرداخت مي‌شود.

وي با اشاره به عمليات اجرايي کمربند شمال شهرکرد، گفت: به منظور آزادسازي حريم راه اين کمربند جلساتي با کشاورزان برگزار و مقرر شد مذاکرات و تصميمات نهايي اين مسئله به صورت کارشناسي با حضور نماينده کشاورزان، نماينده راه و شهرسازي و نماينده مرضي‌الطرفين انجام شود.

منوچهر سلمان‌زاده مديرکل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي چهارمحال و بختياري در ادامه اين جلسه با اشاره به شروع عمليات نصب 30 دستگاه دوربين سرعت‌سنج جاده‌اي در استان به ارزش 6 ميليارد و توسط 3 پيمانکار در بخش‌هاي فناوري، برق و تاسيسات و نصب، بيان کرد: اميدواريم در 3 تا 4 ماه آينده شاهد اتمام عمليات نصب و بهره‌برداري اين دوربين‌ها باشيم.

سلمان‌زاده تصريح کرد: همچنين تعداد 10 دستگاه دوربين سرعت‌سنج دستي نيز تهيه و به منظور ارتقاي توان پليس‌راه استان در اختيار آن‌ها قرار گرفته است.

وي با بيان اينکه طرح زمستاني راهداري در استان از اول دي ماه آغاز شده است، خاطرنشان کرد: طرح زمستاني در قالب 38 اکيپ، 400 نفر و 300 دستگاه ماشين‌آلات راهداري، راهسازي و سنگين در استان در حال اجرا است.

وي هزينه اجراي طرح زمستاني در استان را 6 ميليارد تومان عنوان و تاکيد کرد: امسال بارش استان بيشتر به صورت باران بوده است و برخلاف تصور عموم که انجام عمليات راهداري محدود به شرايط بارش برف است، اين مسئله کار راهداري را سخت‌تر کرده است چرا که در هنگام بارش باران امکان وقوع پديده‌هايي مانند ريزش کوه، رانش زمين، آب گرفتگي و آسيب به دهانه پل‌ها نيز وجود دارد.

علي شهريارپور معاون هماهنگي برنامه و بودجه سازمان مديريت و برنامه‌ريزي چهارمحال و بختياري در اين جلسه با بيان اينکه تاکنون 50 درصد کل اعتبارات تخصيص يافته است، گفت: امسال براي راهداري استان 5 ميليارد و 700 ميليون تومان اعتبار اختصاص داده شد که تاکنون 60 درصد اين ميزان و 10 درصد بيشتر از متوسط ديگر پروژه‌ها تخصيص يافته است.
خبرگزاري تسنيم
انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت ها
شهدای کوهرنگ
اخبار سیاسی
سایتهای مرتبط
رهبري

يايگاه اطلاع رساني رئيس جمهوري

فرمانداري کوهرنگ

اوقات شرعی