آخرین اخبار
کد مطلب: 229927
رويترز:
ايران از زورآزمايي بر سر تمديد «قانون تحريم‌هاي ايران» خودداري کرد
تاریخ انتشار : 1395/10/22 07:27:35
نمایش : 461
رويترز با استناد به اظهارات ديپلمات‌هاي ارشد ايراني و روسي بعد از ششمين نشست کميسيون مشترک برجام مدعي شده تهران تصميم گرفته مجادلات بر سر اقدام آمريکا در تمديد «قانون تحريم‌هاي ايران» را تشديد نکند.
به گزارش کوهرنگ خبر، رويترز با استناد به اظهارات ديپلمات‌هاي ارشد ايراني و روسي بعد از ششمين نشست کميسيون مشترک برجام مدعي شده تهران تصميم گرفته مجادلات بر سر اقدام آمريکا در تمديد «قانون تحريم‌هاي ايران» را تشديد نکند.

اين خبرگزاري انگليسي مدعي شده ايران به قصد جلوگيري از اخلال در برجام در ششمين نشست کميسيون مشترک که سه‌شنبه در وين برگزار شد، از زورآزمايي بر سر اقدام آمريکا خودداري کرده است.

عراقچي در جمع خبرنگاران گفت: «ايران نگراني‌هايش در خصوص اينکه تمديد قانون تحريم‌هاي ايران وضع مجدد تحريم است را بيان کرد. فکر مي‌کنم کميسيون مشترک نگراني‌هاي ايران را خيلي جدي گرفت.»

با وجود اين، به نوشته رويترز، آقاي عراقچي در پاسخ به اين سوال که آيا ايران از اين نشست براي انتقال نگراني‌هايش به کميسيون حل اختلافات برجام استفاده کرده گفت: «خير.»

«ولاديمير وورونکوف»، سرپرست هيئت روسيه در کميسيون مشترک برجام هم در اين مورد گفت: «قانون تحريم هاي ايران، قانون مطلوبي نيست، اما اتفاقي است که افتاده است. رويکرد مشترک همه کشورها اين بود که همه اقدامات لازم براي جلوگيري از وارد آمدن ضربه به اجراي برجام انجام شود.»
خبرگزاري فارس
انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت ها
شهدای کوهرنگ
اخبار سیاسی
سایتهای مرتبط
رهبري

يايگاه اطلاع رساني رئيس جمهوري

فرمانداري کوهرنگ

اوقات شرعی