آخرین اخبار
کد مطلب: 229925
چند خير جديد از موصل
آزادي 4 محله ديگر در شرق موصل/ تيراندازي داعش به مردم در حال فرار
تاریخ انتشار : 1395/10/22 07:23:02
نمایش : 527
همراه با موفقيت‌هاي چند روز اخير نيروهاي عراقي در داخل شهر موصل، تروريست‌هاي داعش مردم عادي را سپر خود کرده و به سوي هر کسي که قصد فرار از شهر را داشته باشد، تيراندازي مي‌کنند.
به گزارش کوهرنگ خبر به نقل از خبرگزاري فارس، نيروهاي عراقي امروز در بخش شرقي شهر موصل توانستند منطقه «السکر» را به طور کامل از اشغال تروريست‌هاي خارج سازند.

بنا به اعلام شبکه السومريه، نيروهاي «مبارزه با تروريسم» پرچم عراق را بر بالاي ساختمان‌هاي اين منطقه برافراشتند و از سوي ديگر نيروهاي عراقي به دانشگاه موصل نزديک شده‌اند.

همچنين نيروهاي عراقي مناطق «فلسطين» و «دوميز» را آزاد کرده‌اند. منطقه «الضباط» که در ساحل دجله قرار دارد نيز به طور کامل پس از 4 روز درگيري به کنترل نيروهاي مبارزه با تروريسم در آمد.

موصل در 10 ژانويه2017 / ابعاد اصلي   

يک مقام نظامي به خبرگزاري رويترز گفته است که نيروهاي عراقي همجنان به پيشروي ادامه مي‌دهند اما اين تحرک به علت استفاده داعش از مردم عادي به عنوان سپر، کند و آهسته پيش مي‌رود.

بنا به اين گزارش، مشکل اصلي در حال حاضر در موصل اين است که تروريست‌هاي داعش در بين مردم عادي پنهان مي‌شوند و بنابراين پيشروي با احتياط و آهسته صورت مي‌گيرد و از سوي ديگر هر فردي از افراد غير نظامي بخواهد از شهر فرار کند مورد اصابت تک تيراندازها يا خمپاره تروريست‌ها قرار مي‌گيرد.

انتهاي پيام/
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
یادداشت ها
شهدای کوهرنگ
اخبار سیاسی
سایتهای مرتبط
رهبري

يايگاه اطلاع رساني رئيس جمهوري

فرمانداري کوهرنگ

اوقات شرعی